/Files/images/PICT0848.JPG

Є в травах і в квітах цілюща сила. 7.10.2014р.

Світ рослин - найбільше диво природи, царство краси і наше цілюще багатство. З глибокої давнини людина використовувала природні блага рослинного світу і як джерело свого прожитку, і для полегшення своїх недуг. Cередньовічний учений, філософ і лікар Авіценна в свій час сказав: «Три зброї є у лікаря: слово, рослина, ніж».

В районній бібліотеці для дітей до уваги читачів абонементу 7-9 класів презентовано книжкову виставку-пораду ,, Є в травах і в квітах цілюща сила ” - про яскравий та дивовижний світ лікарських трав. На виставці представлена літературу по даній тематиці, зокрема, і книги місцевих авторів. А ще тут ви не лише познайомитесь з багатою палітрою лікарських росли: м’ята, меліса, плоди шипшини, подорожник, календула, полин, кропива, кріп, чистотіл,чорнобривці, насіння льону, спориш, перець гіркий, базилік, а й скуштуєте запашного трав’яного чаю. Завітайте в бібліотеку, доторкніться до природного дива!

/Files/images/PICT0877.JPG