Світле і радісне свято - Воскресіння Христове!

Читачі Звенигородської бібліотеки для дітей на передодні Великодня знайомилися з книгами про це найсвітліше і найбільш шановане в народі свято, слухали розповіді про різні елементи і ритуали святкування Христового Воскресіння . Учасники «Містечка вмілих рученят» наповнили великодні кошики своїми виробами.

Також маленькі читачі побували на майстер-класі з писанкарства в художній школі. В чарівний, магічний світ цього дійства вводили дітей викладачі школи Лаврінченко А.П. та Власенко Л.І. Діти заворожено слідкували як у вправних і умілих руках майстринь пензлик виводить на крашанці різні узори, і самі намагалися повторити побачене. Дітей надзвичайно захопило це заняття - розмальовування яєць. А ще, Алла Петрівна розповіла їм ,що про писанку існує багато легенд і повір’їв, що кожен регіон України має свою писанку. Вони різняться і фарбами, і орнаментом. А кожен символ на писанці, у поєднанні з кольором, утворює послання, охоронну молитву. Діти були вражені різноманітністю, різнобарв’ям писанок здійснивши віртуальну подорож на виставку української писанки.

Всі учасники майстер-класу: і читачі, і учні школи, працівники бібліотеки отримали велике задоволення , зарядилися позитивною енергетикою в процесі творення, спілкування, зрозуміли, що це мистецтво йде з глибини наших традицій і несе глибокий зміст.

• maxss

2015-03-12 11:01:36

Проповіді на Пасху Блаженнішого Митрополита Володимира http://mv.ipodiakony.org.ua/index.php/slovo-pastyrya/propovedi/paskhalnye...