/Files/images/PICT3343.JPGШановний читачу!

Постать нашого співвітчизника академіка Агатангела Юхимовича Кримського викликала й дотепер викликає почуття поваги,здивування, захвату та гордості , адже його ім’я пов’язане з нашим краєм. А ще - біль за його трагічну долю.

Ким була ця унікальна людина? Юний друже! Відповідь на це запитання дасть книга «Агатангел Кримський – учений та письменник». Це, можна сказати, перша в українській дитячій літературі біографічна розвідка про нашого видатного вченого. Автор цієї книги український дитячий письменник Євген Білоусов. Він працював над цією повістю не один рік. У пошуках матеріалів про свого героя автор мандрував стежками Агатангела Кримського, побував у Бахчисараї, Володимирі-Волинському, Острозі,Києві, Рівному і ,звичайно ж, у Звенигородці. Йому надавали допомогу десятки фахівців. Науковим консультантом став відомий краєзнавець, наш земляк Володимир Хоменко. У книзі вміщені малюнки читачів Звенигородської районної бібліотеки для дітей: М.Зацарінного,Т.Жваненко,В.Завалюк,Ю.Лисогор,А.Захарченко, Д.Зуєвич і інш.

Є.Білоусов подарував цю книгу бібліотеці для дітей з дарчим підписом. Запрошуємо всіх бажаючих познайомитися з цікавим виданням.

Кiлькiсть переглядiв: 65

Коментарi