/Files/images/PICT3288.JPG

Районна бібліотека для дітей приділяє значну увагу масовій роботі з читачами-дітьми. Нещодавно в міській загальноосвітній школі № 4 для учнів 9 класів було проведено загальносистемний масовий захід презентацію родини «У сузір’ї великих українців»( сім’я Терещенків). Заступник директора Звенигородської ЦБС по роботі з дітьми Білан О.П. зробила короткий екскурс в історію краю, розповіла дітям про видатних людей Звенигородщини, їх внесок в історичний, економічний, науковий, культурний літопис району.

Бібліотекар Шліхта Л.О. розповіла про нелегкий життєвий шлях, творчу діяльність Софії та Каленика Терещенків: художниці, фольклористки, педагога, етнографа і краєзнавця та невтомного скульптора, які віддали свою енергію, натхнення і талант рідній Звенигородщині.

В рамках тижня права, 10 грудня, в актовому залі школи ім. Т.Г. Шевченка відбувся правовий діалог «Межу закону не переступи».

Бібліотекар РДБ Борисенко О.М. ознайомила з історією створення Конвенції про права дитини, найдосконалішого міжнародного документа, що захищає права дітей, розповіла про права дітей згідно статей Конвенції. Увагу школярів було звернено на той факт, що Конвенція набула чинності в Україні з 27 вересня 1991 року.

Цікавим і корисним було спілкування учнів школи з заступником начальника райвідділу УМВС Чадним С.А. Він розповідав про кримінальну відповідальність за скоєння правопорушень дітьми та підлітками, відповів на запитання учнів.

Кiлькiсть переглядiв: 74

Коментарi

 • Esrdrhftghy

  2013-09-04 07:14:22

  Your's is a point of view where real incnlligeete shines through. http://dtwxtra.com [url=http://zyyqhlkzzh.com]zyyqhlkzzh[/url] [link=http://yqzziyz.com]yqzziyz[/link]...

 • Vinicios

  2013-08-27 15:04:31

  I was struck by the hoesnty of your posting...

 • Latifa

  2013-08-25 01:07:30

  I'm so glad I found my souioltn online. http://gjwgbk.com [url=http://sadfgkezut.com]sadfgkezut[/url] [link=http://qhbgdbxu.com]qhbgdbxu[/link]...

 • Dict

  2013-08-24 10:05:09

  An inegllietnt answer - no BS - which makes a pleasant change...

 • Ana

  2013-08-16 18:40:09

  Hey, that's a clever way of thniikng about it....