/Files/images/PICT3415.JPG

«Найкращий читач року».

Саме під такою назвою кілька років поспіль проходить Всеукраїнський конкурс.

Конкурс проводиться з метою: стимулювання у дітей інтересу до читання якісної сучасної літератури; виявлення читацьких уподобань та пріоритетів; вироблення в учнів навичок самостійної роботи з книгою; заохочення до читання дітей, які не читають. Його учасниками були учні 6-7 класів. I етап конкурсу пройшов в сільських і шкільних бібліотеках. Переможці зібралися на II тур (районний ) в читальному залі Звенигородської районної бібліотеки для дітей.

Вікторина, проведена в рамках конкурсу, показала загальний рівень ерудиції учасників (найбільшу кількість балів набрали Петруха Софія., Ященко Костя.,Мельниченко Вікторія., Курченко Яна., Миргородська Даша.)

Виступи дітей були захоплюючими, артистичними, відчувався творчий підхід до поставлених завдань. Найбільш вдало і нестандартно презентував улюблену книгу Ященко Костя.

В загальному, при підведенні підсумків враховувалося знання учасниками творчості письменників і літературних творів, вміння аргументовано висловлювати свою думку щодо прочитаного, творчо переосмислювати прочитане.

Беручи до уваги ці критерії переможцями вийшли Янішевська Валерія ( 6кл. шк.№1) та Петруха Софія ( 7кл. шк. ім.Т.Шевченка ). Вони стануть учасниками III етапу (обласного ) конкурсу, який відбудеться в Черкаській обласній бібліотеці для дітей.

Всі учасники конкурсу отримали в нагороду книгу «Слово про слово» від народного депутата України В.М. Ничипоренка. Збірка поезій, до якої ввійшли твори авторів Черкащини, в т.ч. і Звенигородщини видана за підтримки Валентина Миколайовича. Організатори і учасники конкурсу вдячні за книжкові подарунки.

Заступник директора Звенигородської ЦБС по роботі з дітьми О.Білан

/Files/images/PICT3419.JPG/Files/images/PICT3423.JPG/Files/images/PICT3430.JPG/Files/images/PICT3437.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 62

Коментарi