/Files/images/PICT3365 - копия.JPG

21 лютого 2013 р. – Міжнародний день рідної мови.

В цей день запрошені до районної бібліотеки для дітей учні 6-Б класу шк. №3 стали учасниками літературної години «Відкрий, о рідна мово, свої скарбниці золоті». Бібліотекар Борисенко О.М. повідомила про те, що з 1999 року громадськість світу відзначає Міжнародний день рідної мови. Приводом для запровадження цього свята стала загроза зникнення багатьох мов народів світу.

В Україні цей день відзначають з 2001 року. Бібліотекар відзначила, що українці завжди шанували і пишалися своєю рідною мовою, всупереч тому, що майже протягом трьох століть українська мова під забороною. Увагу учнів було звернено на те, що І.Котляревський, Т.Шевченко були основоположниками нової української літературної мови.

На літературній годині школярам розповіли про видатного українця, мецената, засновника Міжнародного конкурсу знавців української мови серед школярів і студентів - Петра Яцика.

Бібліотекар Шліхта Л.О. провела для учнів огляд літератури українських письменників, присвячений рідній мові, її становленню, розвитку та значенню для духовного розвитку нації. Діти ознайомились з енциклопедичними, популярними серед читачів шкільного віку виданнями, особливого значення звернено на книгу Д.Білоуса «Безцінний скарб», яка є чудовим прикладом високої поезії, присвяченої рідній милозвучній українській мові, а зі збірника «Найдорожчий скарб» прозвучали вислови відомих людей про нашу солов’їну, одну з найкращих в світі мов. Учні взяли участь в цікавих розвиваючих іграх та у вікторині на знання української мови.

/Files/images/PICT3366 - копия.JPG

/Files/images/PICT3368 - копия.JPG

/Files/images/PICT3370 - копия.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 83

Коментарi

 • Maurizio

  2013-09-04 01:58:48

  Thre'es nothing like the relief of finding what you're looking for. http://gzzxtx.com [url=http://egxvrntcye.com]egxvrntcye[/url] [link=http://whgffxa.com]whgffxa[/link]...

 • Brian

  2013-08-24 09:09:45

  I reokcn you are quite dead on with that....

 • Tanveer

  2013-08-16 14:12:08

  You really saved my skin with this intoimafron. Thanks!...