/Files/images/PICT0148.JPG

Міжнародний день дитячої книги.

Починаючи з 1967 року з ініціативи і за рішенням Міжнародної ради з дитячої книги 2 квітня, весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги, підкреслюючи тим самим важливу роль дитячої книги у формуванні духовного і інтелектуального обличчя нових поколінь земної кулі.

До речі, це свято відзначається в день народження Ганса Крістіана Андерсена, на знак глибокої поваги і любові до цього великого данського казкаря. Тому ще 2квітня відбувається і урочиста церемонія нагородження найкращих дитячих письменників та художників премією ім. Г. К.Андерсена. Премія була заснована ще в 1956р. з ініціативи видатної культурної діячки Йєлли Лепман. ЇЇ слова : «Дайте дітям книги, і ви дасте їм крила» - дійсно стали крилатими. Серед нагороджених Почесними дипломами Міжнародної премії ім.Андерсена та внесених до Почесного списку є також і наші співвітчизники Б.Чалий та В.Нестайко.

Основна мета свята полягає в пропаганді дитячого читання, яке є ефективним інструментом духовного та інтелектуального розвитку людини.

Таку мету ж має і Тиждень дитячого читання.

Цьогорічний проходив під назвою : «Якщо прагнеш знайти собі друга – подружись з книгою», і розпочався він дитячим ранком «Мандри книжковим всесвітом». Мандрівниками стали першокласники Шк. №3.

А закрився Тиждень літературними гостинами «Сторінками казок великого дивака»( до дня народження Г.К.Андерсена і Міжнародного дня дитячої книги).

/Files/images/PICT0150.JPG/Files/images/PICT0151.JPG/Files/images/PICT0152.JPG/Files/images/PICT0157.JPG/Files/images/PICT0179.JPG/Files/images/PICT0180.JPG/Files/images/PICT0184.JPG/Files/images/PICT0187.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 216

Коментарi