Книгоманія - 2016

/Files/images/dityacha_bbloteka/PICT1940.JPG

В день вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка в читальному залі Звенигородської районної бібліотеки для дітей зібралися ті, хто виконує заповіт поета :«Учітеся, брати мої, думайте, читайте…». Це були учасники II туру Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія 2016» (читачі шкільних бібліотек всіх міських шкіл та читачі Пединівської, Моринської, Гусаківської, Багачівкої сільських бібліотек-філіалів).

Цей конкурс є відкритим і проводиться як творче змагання дітей( учнів 6-7класів ), які цінують книгу, читають її і популяризують серед однолітків. Такий захід стимулює дітей до читання якісної сучасної літератури, до вироблення в учнів навичок самостійної роботи з книгою.

Журі мало змогу виявити та оцінити знання і компетентність кожного учасника . Вікторина показала загальний рівень ерудиції ( найкращі результати були у Нечаєва В.(шк. № 3,7 кл.),Колісник Д., (шк.№3,6кл.)Могильного П. (шк.ім.Т.Г.Шевченка, 7кл. ) У виступах діти продемонстрували знання творчості письменників та їх творів, вміння аргументовано висловлювати свою думку щодо прочитаного та вміння творчо переосмислювати вчинки героїв твору.

Творчий підхід до виконання завдань проявили: Соловей С.(шк.-інтернат,7кл.), Кузьміна А.( шк.№5,7кл.), Ільченко К.(Пединівська СБФ,6кл.). А особливо артистичними і оригінальними були виступи Руденко Д.,(шк.№1,6кл.), Могильного П., (шк.ім.Шевченка,7кл.), Багацької К. (шк.№5,6кл.).

Конкурсанти були такі різні: емоційні, відкриті, впевнені, стримані , але однозначно кожен із них - талановитий , неповторний, індивідуальний.Найкращими читачами року стали – Нечаєв Віталій(шк. № 3,7 кл.) та Руденко Дарія (шк.№1,6кл.).

Переможці і учасники конкурсу «Найкращий читач -2016» отримали подарунки від народного депутата України Ничипоренка В.М. та солодощі від бібліотеки.

Заступник директора Звенигородської ЦБС по роботі з дітьми О.Білан

Кiлькiсть переглядiв: 74

Коментарi