/Files/images/PICT0810.JPG 30 вересня 2014 р. – Всеукраїнський день бібліотек

В районній бібліотеці для дітей відбувся захід в рамках національного проекту «Україна читає дітям» ( публічні люди – відомі актори, співаки, спортсмени, політики, письменники, видавці, журналісти та представники інших професій – читають дітям свої улюблені книжки.). Дев’ятикласники міської школи №2 разом з класним керівником Шевченко Н.Д. зустрічалися з начальником відділу райдержадміністрації Кульбаченко Н.Д. Надія Дмитрівна розповіла дітям про улюблені книги дитинства, про перше відвідування бібліотеки, яке місце займає книга в її житті, як змінювалися інтереси і уподобання з часом ,як передала любов до читання своєму синові. Під час зустрічі школярі відкрили для себе видатних письменників, які сьогодні незаслужено забуті. Діти були активні в діалозі про екранізацію книг, про електронну книгу.

Надія Дмитрівна побажала дітям,щоб книга завжди залишалася вірною супутницею в їхньому житті.

Цікавим для слухачів видався огляд новинок літератури сучасних авторів, який підготувала бібліотекар Шліхта Л.О. По закінченню зустрічі школярі вибрали уподобані книги для читання і в нагороду отримали книжкові закладки з реквізитами бібліотеки.

/Files/images/PICT0831.JPG