/Files/images/PICT3940.JPG

«Правова культура особистості,як і культура взагалі, формується в дитинстві»

С.Гавриш

Дитина має рости вільною, щасливою і захищеною. Вона змалку має відчувати свою гідність, усвідомлювати себе як особистість, розуміти і знати свої права.

На сторожі додержання прав дитини стоїть Конвенція ООН про права дитини та Конституція України, які гарантують захист особистих прав всіх дітей. 20 листопада 1989р. була прийнята Конвенція ООН про права дитини. Відзначаючи Всесвітній день дітей, районна бібліотека для дітей провела ряд заходів направлених на формування у читачів правового світогляду,правових уявлень, навичок правомірної поведінки. Різними формами і методами розкривали юним читачам поняття «Право і обов’язок», «Закони і Конституція»,навчали дітей використовувати теоретичні знання з права в різноманітних ситуаціях.

Дев’ятикласники шк.№4 стали учасниками правової години «Світова книга прав дитини», яку провели працівники бібліотеки Борисенко О.М. та Білан О.П.

Читачі бібліотеки прийняли участь в правових дебатах «Жити в правовому полі: як ти це розумієш?»,отримали пам’ятки «Великі права маленької людини», переглянули і познайомилися з літературою правової тематики та спеціальним стендом.

/Files/images/PICT3944.JPG

/Files/images/PICT3946.JPG/Files/images/PICT3949.JPG/Files/images/PICT3953.JPG/Files/images/PICT3954.JPG