• Ви знаходитесь тут:

• Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна»

/Files/images/2015031914194054.png

Шановні користувачі та колеги! Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнській акції "БІБЛІОТЕКА УКРАЇНСЬКОГО ВОЇНА".

Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна» (далі – Акція) ініційована Міністерством культури України для підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військовослужбовців. У ході проведення Акції будуть прийматися та передаватися до бібліотек військових частин Збройних Сил України кращі зразки вітчизняної та світової художньої літератури в перекладі українською мовою, науково-популярні видання з історії Української держави, її культури, Збройних сил.

Не залишайтеся байдужими, приносьте книги до Звенигородської центральної районної бібліотеки ім. Ю.С.Кримського за адресою: м.Звенигородка, провулок Островського 1