13 листопада на базі Звенигородської центральної бібліотеки ім.Ю.С.Кримського відбулося заняття шкіл бібліотечної інноватики для директорів Лисянської, Корсунь-Шевченківської, Катеринопільської, Тальнівської, Звенигородської ЦБС, міської бібліотеки м.Ватутіно та їх заступників по роботі з дітьми.

Заняття проведено за такою програмою:

Програма

занять шкіл бібліотечної інноватики директорів

центральних бібліотечних систем та їх заступників по роботі з дітьми

На базі Звенигородської, Жашківської централізованої бібліотечної системи, Обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка

13, 14, 18 листопада 2013 р.

- Ознайомлення з роботою базової бібліотеки.

Директор установи.

- Публічна бібліотека: інноваційні напрямки діяльності. Планування та звітність.

Вітавська Н.Д. – завідувач науково-методичного відділу Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка.

- Бібліотека і юнацтво: форми діяльності в контексті часу.

Філахтова Н.М. – завідувач відділу аналітико-методичної роботи та автоматизації Обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка.

- Дитяча бібліотека – центр духовності та інновацій.

Зимовець А.Ю. – завідувач методичного відділу Обласної бібліотеки для дітей.

- Підсумки занять: пропозиції учасників, обмін досвідом, обговорення.

/Files/images/P8080115.JPG/Files/images/P8080116.JPG