/Files/images/100_3661.JPG

Віддаючи шану загиблим

29 вересня Україна відзначила сумну дату – саме цього дня 1941 року в окупованому нацистами Києві в Бабиному Яру почались масові розстріли мирного населення міста – за два дні було вбито 33771 євреї (дітей до 3-х років не рахували, а також партійних та радянських активістів, підпільників, членів Організації Українських Націоналістів, заручників, «саботажників», порушників комендантської години та інших. У наступні дні есесівці винищили практично все єврейське населення Києва. Наймолодшій жертві було три дні, найстаршій -103 роки.

Ці події суттєво змінили уявлення про межу людської жорстокості, зневаги, ненависті і, водночас, стали маніфестом співчуття і людяності. Разом із Овсенцімом, Київ став одним із найболючіших символів Голокосту.

Віддаючи шану загиблим,працівники центральної районної бібліотеки

ім. Ю.С. Кримського Ольга Гаркавенко та Ольга Мазира спільно з представником товариства єврейської культури Віолетою Карпенко провели для учнів школи ім. Т.Г. Шевченка годину пам’яті «Судний яр древнього народу». Не залишили цю сумну дату поза увагою й учні ДНЗ «Звенигородський ЦППРК», які також за допомогою працівників рай бібліотеки та представника товариства єврейської культури провели історичну годину «Бабин Яр – трагедія століття».

/Files/images/100_3662.JPG/Files/images/100_3664.JPG/Files/images/100_3668.JPG/Files/images/100_3669.JPG