Творча зустріч

11 лютого 2015 року бібліотечними працівниками в читальному залі центральної районної бібліотеки було організовано та проведено творчу зустріч, присвячену 75-річчю від дня народження відомої на Черкащині майстрині соломоплетіння Ангеліни Сергіївни Мицик.

Неодноразового учасника виставок декоративно-прикладного мистецтва прийшли привітати керуючий справами виконавчого апарату районної ради Володимир Низенко, науковий співробітник краєзнавчого музею Станіслав Лячинський, відомий український художник і етнограф Олександр Фесун, методист відділу освіти Любов Бойко. Теплим словом та гарною піснею з фольклорним ансамблем «Журавка» ювілярку привітала заслужений працівник культури України Поліна Соломаха. Слова вітання на адресу ювілярки також прозвучали і від імені колег по «виставковому цеху» Людмили Власенко, директора дитячої художньої школи та інші.

Для творчої особистості дуже важливо мати поряд людину, яка поділяє твої погляди, дихає з тобою в унісон, підтримує в усіх починаннях. Таку підтримку в особі власного чоловіка і друга Вадима Федоровича Мицика має Ангеліна Сергіївна, який також приєднався до теплих привітань. За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток і популяризацію національної культури, активну участь в культурно-мистецькому житті району та з нагоди ювілею, Почесною грамотою районної ради було нагороджено Ангеліну Сергіївну. Зустріч була дуже цікава та пройшла у теплій і щирій атмосфері.

По завершенню зустрічі було представлено нові книги Вадима Мицика, які нещодавно вийшли з друку.