/Files/images/IMAG0128.jpg

/Files/images/IMAG0127.jpg

20 травня в читальному залі районної бібліотеки відбувся семінар бібліотечних працівників району, під час якого відбулася презентація книг «Мої Вівсяники» та двохтомника «Ветеринарного довідника» Степанюка Степана Іоновича – жителя м. Звенигородка, позаштатного коресподента газети «Шевченків край», який народився 19 серпня 1932 року в с. Вівсяники на Вінниччині. Навчався на ветеринарному факультеті Біблоцерківського сільгоспінституту. Після закінчення працював за фахом в рідному районі та на Звенигородщині. Після виходу на пенсію не полишає ветеринарної справи, бере участь у громадському та політичному житті міста.

Нагороджений орденом «Знак пошани», медалями «За трудову відзнаку», «За трудову доблесть», «Захисник Вітчизни», «Ветеран праці».

Автор подарував свої книги районній бібліотеці ім.Ю.С. Кримського.