День Європи

18 травня європейські країни святкують День Європи. В цей день ми шануємо наші спільні цінності, спільну історію, те, що найголовніше – наше спільне майбутнє, це шлях, яким іде об’єднана Європа. Ми з її народами належимо до однієї цивілізації, поділяємо її цінності, поринаємо у красу і багатство мов, традицій, звичаїв, духовність, культуру народів, пізнаємо їх багатогранність і глибину.

З метою відзначення Дня Європи, центральна районна бібліотека провела чергове засідання євроклубу «Співдружність» на тему: «Основні етапи створення і розвитку Європейського Союзу» на базі ДНЗ Звенигородського ЦППРК. А в читальному залі бібліотеки розгорнуто книжкову виставку «Європа та європейська інтеграція – шляхи дружби та співпраці».