• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Відкриття Інтернет – центру. Проект «Організація нових бібліотечних послуг з використанням доступу до Інтернету», програми «Бібліоміст».

2011-10-21

/Files/images/DSCN7620.jpg

21 жовтня 2011 року в Звенигородській центральній районній бібліотеці ім. Ю.С. Кримського відбулося відкриття Інтернет - центру.

Ця подія стала можливою завдяки успішній участі нашої бібліотеки у конкурсі «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету», започаткований Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у рамках програми «Бібліоміст».

На відкритті Інтернет – центру були присутні бібліотечні працівники, представники влади, державних та громадських організацій.

Перепустку у життя Центру (у вигляді перерізання стрічки ) надали перший заступник голови райдержадміністрації Леонід Станчук та регіональний представник програми «Бібліоміст» Юрій Миргород.

Відкриття Інтернет – центру в бібліотеці надасть користувачам, на додаток до друкованих джерел інформації, доступ до світових електронних інформаційних ресурсів. У першу чергу таку можливість отримають соціально незахищені верстви населення, безробітні, люди з обмеженими фізичними можливостями, студенти, учні, військовослужбовці, працівники освіти, культури тощо.